قوانین و مقررات

قوانین آگهی

۱۳۹۶/۳/۱۱ مدیریت آموزش

در صورتی که بنا به دستور مراجع قانونی (وزارت ارشاد ، بهداشت ، صنعت و تجارت ، مراجع قضایی ، نیروی انتظامی و ... ) و به دلیل عدم رعایت قوانین یا دارا بودن مجوزهای لازم یک آگهی تائید شده و درحال نمایش از روی سایت حذف شود هیچگونه وجهی مسترد نمی شود صمیمانه تقاضامندیم قبل از واریز وجه و ارسال آگهی از مجاز بودن تبلیغِ کالا یا محصول خود و نیز اخذ مجوزهای قانونی لازم اطمینان حاصل نمایید.

به طور کلی تبلیغ و فروش هر نوع کالا ، وسیله یا خدماتی که امنیت ملی ایران ، حریم خصوصی شهروندان و قوانین کشور را نقض یا ارتکاب هر نوع جرمی را تسهیل یا تشویق  نماید ممنوع می باشد.

 از کلیه کاربران و بازدید کنندگان گرامی سایت و مراجع نظارتی تقاضامندیم در صورت مشاهده مواردی مغایر با قوانین سایت و کشور با دفتر مرکزی سایت تماس بگیرند.

 از نمایش آگهی و تبلیغات دارای شرایط زیر معذوریم :

1ـ  آگهی های مربوط به هر نوع فعالیت ماهواره از قبیل نصب، راه اندازی ، فروش، تجهیزات جانبی مثل کارت DVB ، و ...

2ـ آگهی های مربوط به فیلتر شکن، VPN و ...

3ـ  حیوانات خانگی و تزئینی که خرید و فروش آن بر اساس موازین شرعی حرام است مثل سگهای زینتی و...

4ـ آگهی های دارویی مربوط به بزرگ کننده یا کوچک کننده اعضای بدن ، محصولات لاغری و چاقی (قرص ، پودر ، ژل ، چسب ، کپسول)و موارد مشابه که نیاز به مجوزهای بهداشتی، دارویی و پزشکی دارند.

5ـ آگهی هایی با تصاویر غیر اخلاقی و یا غیر مرتبط با موضوع آگهی . مانند تصاویر زنان نیمه برهنه و موارد مشابه.

6ـ آموزش رقص یا موارد مشابه که منع شرعی و قانونی دارد.

7ـ آگهی تکراری و مشابه خصوصا" اگر در یک گروه اصلی باشند مانند درج آگهی فروش مغازه در گروه اصلی املاک ، لیکن در دو زیر گروه غیرمشابه.

املاک (گروه اصلی) >>آپارتمان (زیر گروه)                        یا                          املاک (گروه اصلی) >>مغازه (زیر گروه)

در این مورد توجه داشته باشید آگهی تکراری در یک گروه مرتبط یا غیر مرتبط از نظرگاه موتورهای جستجو تقلب شناخته می شود و منجر به حذف یا کاهش رتبه آگهی در موتورهای جستجو می شود.

8ـ  آگهی مربوط به شو و فیلم های غیر مجاز و زبان اصلی (دارای زیرنویس ، دوبله و...) که دارای موارد غیر اخلاقی است.

9ـ  آگهی که در گروه غیر مرتبط به خودش درج شده مثل آگهی "جابجایی دانشجو" در گروه خدمات ساختمانی یا موارد مشابه

10ـ  آگهی های مربوط به کسب درآمد و پولدار شدن از طریق networking و غیره.

11ـ  آگهی های استخدام یا فروش که توصیه به واریز پول می نمایند و فاقد شماره تلفن ثابت و آدرس معتبر و مجوز قانونی هستند .به طور کلی آگهی های استخدام فاقد تلفن ثابت و آدرس معتبر تائید نخواهند شد.

12ـ  آگهی هایی که قوانین مربوط به حقوق مولف ، مترجم ، مخترع و صاحب اثر را رعایت ننمایند.

13ـ آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری و نقض قوانین و احتمال سوء استفاده در آن مشاهده شود

14ـ آگهی با موضوع خودکار دوربین دار، دستگاه استراق سمع، دستگاه شنود، دوربین مخفی، دوربین دکمه ای، سیم کارت شنود، دستگاه های جاسوسی ، فروش بیسیم بدون مجوز (در صورت ارائه مجوز قانونی و تائید نیروی انتظامی بلامانع است)

15ـ آگهی مربوط به طلایاب، فلزیاب، گنج یاب و ...

16ـ آگهی های مربوط به اخذ وام ، لیزینگ و موارد مشابه (آگهی شرکت های لیزینگ معتبر با مجوز قانونی پذیرفته می شود)

17ـ  برنامه ویا آموزش های hack - crack و یا شکستن قفل

18ـ فروش مکمل های ورزشی و تقویتی

19ـ آگهی مرتبط به موضوعاتی چون ترک اعتیاد ، ترک سیگار و...

20ـ آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی

21ـ  اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی

22ـ  ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن

23ـ  آگهی های مرتبط با گرین کارت

24ـ  خرید و فروش فیش حج تمتع

25ـ خرید و فروش کلیه

26ـ درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی

27ـ  درج شماره حساب در متن آگهی

28ـ آگهی هایی مانند انتقال سرباز و پرسنل نظامی و موارد مشابه به دلیل مسائل امنیتی - حسب اعلام نظر پلیس فتا –           در نیاز روز از تائید و نمایش آگهی های نامعتبر خودداری می شود لیکن همواره قبل از هرگونه اقدامی در کسب اعتماد و اعتبار صاحبان آگهی دقت لازم را مبذول فرمایید. نیازسرا تنها نمایش دهنده آگهی ها می باشد و هرگونه مسئولیت حقوقی و قضایی متوجه صاحب آگهی می باشد.

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرفی در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.

آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .

در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.

آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.

استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

در صورت مشاهده مواردی از این دست با دفتر مرکزی سایت تماس بگیرید.

بخشی از فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای)

ه )محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوای مرتبط با جرایم رایانه ای)

1ـ. انتشار یا توزیع و در دسترس قراردادن یا معامله داده ها یا نرم افزارهای که صرفاً برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار

می رود. ( ماده 25 قانون ج.ر)

2ـ فروش انتشار یا در دسترس قراردادن غیرمجاز گذر واژه ها و داده هایی که امکان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی دولتی یاعمومی را فراهم می کند. ( ماده 25 قانون ج.ر)

3ـ انتشاریا در دسترس قراردادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه ای، تحریف و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی. ( ماده 25 قانون ج.ر)

4ـ آموزش و تسهیل سایر جرایم رایانه ای. ( ماده21قانون ج.ر)

5ـ انتشار فیلتر شکن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ( بند ج ماده 25 قانون ج.ر)

6ـ انجام هرگونه فعالیت تجاری واقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شرکت های هرمی.(قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور و سایر قوانین

ز)محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

1ـ انتشار و سرویس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه( مواد مختلف ق. م.ا و قانون ج.ر)

2ـ معرفی آثار سمعی و بصری غیر مجاز به جای آثار مجاز. (ماده 1 قانون نحوه مجازات.اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند )

3ـ عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند )

4ـ تشویق و ترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الکترونیکی)

و ) محتوایی که تحریک، ترغیب، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند( محتوای مرتبط با سایر جرایم)

1ـ انتشار محتوی حاوی تحریک، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خود کشی(ماده 15 قانون ج.ر)

2ـ تبلیغ و ترویج مصرف موادمخدر، مواد روان گردان و سیگار (ماده 3 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385)

3ـ باز انتشار و ارتباط (لینک) به محتوای مجرمانه تار نماها و نشانی های اینترنتی مسدود شده، نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروهها و جریانات منحرف و غیر قانونی.

4ـ تشویق تحریک و تسهیل ارتکاب جرائمی که دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم، ‌تخریب اموال عمومی ، ارتشاء اختلاس، کلاهبرداری، قاچاق مواد مخدر، قاچاق مشروبات الکلی و غیره. ( ماده 43 ق.م.ا)

5ـ تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر(بند 3 ماده6 ق.م)

مشاهده

حقوق و شرایط

۱۳۹۷/۴/۲۸ مدیریت آموزش

ـ "نیازسرا"براى اطلاع رسانی آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى شرایط و الزامات را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با شرایط و الزامات لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

ـ "نیازسرا" تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد.

ـ "نیازسرا" جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا بروز شود..

ـ "نیازسرا" مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.

   ـ "نیازسرا" در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى ایجاد شده‌اند.

   ـ"نیازسرا"مى تواند با بروز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این شرایط والزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابراین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

قوانین "جمهوری اسلامی ایران "بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند نمود.

مشاهده

حفظ حریم شخصی

۱۳۹۶/۳/۱۱ مدیریت آموزش

وب سایت"  نیازسرا "ضمن احترام  به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت خود  ، به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی حفظ حریم  شخصی کاربران و مربوط به وب سایت "نیازسرا "است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی و هویتی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید .در مواردی چون هک ، دسترسی غیر مجاز و ... اطلاعات خاصی چون IP به صورت خودکار ضبط و ثبت می گردد.

همواره توجه داشته باشید" نیازسرا" به حفظ حریم خصوصی شما پایبند می باشد.

این سند خط مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت های ما شرح می دهد. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما می دانید اطلاعاتی که شما در اختیار ما نهاده اید راچگونه استفاده خواهیم کرد و یا استفاده نخواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می خواهیم تا این سند خط مشی را مطالعه نمایید.

 وب سایت ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می توانید از وب سایت ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید.

در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همواره توجه داشته باشید ساختمان مرکزی ما در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و از این بابت تابع مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

"نیازسرا" چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می کند؟

هنگامی که شما از وب سایت ما بازدید می کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات درباره نام صفحه ، زمان بازدید، دفعات بازدید صفحات واطلاعات آماری دیگری است که شامل اطلاعات هویتی نیست به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم و نفوذ غیر مجاز مورد نیاز است. هنگامی که شما برای استفاده از خدمات نیازسرا ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس و پرداخت خود را در اختیار ما قرار می دهید که اطلاعات تماس به طور نوعی شامل نام، نشانی و شماره تلفن شما است و اطلاعات پرداخت شما نیز به طور نوعی شامل اطلاعات کارت اعتباری شما است.تا زمانی که شما مشتری شرکت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

ما اطلاعات را چگونه استفاده می کنیم؟

"نیازسرا "اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت برقراری خدمات شما استفاده می کنیم. همچنین از اطلاعات پرداخت شما تنها در فرایند پرداخت استفاده می کنیم. ما اطلاعات دیگری نظیر وضعیت حساب کاربری، نوع سرویس و ثبت ها و آگهی ها ی مشتری را در فرایند برقراری سرویس استفاده می کنیم. با زدن دکمه های ارسال یا ثبت یا ذخیره هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده اعلام می دارد.

"نیازسرا" ممکن است اجازه دسترسی به اطلاعات مشتری را به همکاران و اشخاص ثالث بخصوصی بدهد. برای مثال، برای ارسال اطلاعات محصول یا خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، یا برای اینکه باب همکاری خاصی با شما باز شود. همچنین" نیازسرا" ممکن است اطلاعات مشتری را برای ارسال اطلاعات سیستم یا اطلاع در مورد محصول و خدمات جدید، یا ارتقاء یافته، در صورتیکه مشتری قبلا اجازه ارسال آن را داده باشد، استفاده کند. مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه های الکترونیکی تبلیغاتی مرتبط با همکاران و اشخاص ثالث را از"نیازسرا" دریافت کند و برای توقف ارسال، می تواند نامه ای به صندوق پستی الکترونیکی" نیازسرا" ارسال نماید مشتری انتخابی در مورد عدم دریافت نامه های الکترونیکی مرتبط با برقراری و نگهداری و به روز رسانی خدمات ،آگهی ها و حساب کاربری خود ندارد.

ما ممکن است که اطلاعات تماس شما را با رضایت و اجازه شما، در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار دهیم.

ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال "نیازسرا" یا مشتریان آن یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم."نیازسرا"همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که "نیازسرا "برای مشتریان خود ذخیره می کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در:

 (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد.

 (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد

 (ج) مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند.

(د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

"نیازسرا" هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می شود، صراحتا رد می کند. هر چند" نیازسرا" هر گونه ارتباطی را که ممکن است به" نیازسرا "یا مشتریان آن یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که" نیازسرا" براساس آن اقدام به این کار می کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند شرایط و ضوابط استفاده می شود.

توجه داشته باشید که "نیازسرا "ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع رسانی محصولات و خدمات خود یا اطلاع رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار دهد.

تبلیغات و کوکی های اشخاص ثالث

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما مورد استفاده قرار می گیرد.

ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحا در این سند  آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم اکنون تیمی  داریم که این اطلاعات را، مورد پردازش قرار می دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی کمک کنند. ما از خدمات شرکتهای بازاریابی و خدمات آماری استفاده می کنیم که به ما کمک می کنند تا میزان کارایی برنامه های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی هایی که این شرکتها در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می کنیم. اطلاعاتی که شرکتها بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است را متوجه شویم. اگر چه این شرکتها، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کنند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم.

ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می کند و با نگهداری و بازیابی داده هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

ما هیچگونه اطلاعات هویتی شما را جمع آوری نمی کنیم مگر اینکه خود شما این اطلاعات را به اختیار خود در اختیار ما قرار دهید یا ما مواجه با مواردی چون خرابکاری  و تلاش برای نفوذ غیر مجاز یا هر عملی که ممکن است به منافع "نیازسرا" و مشتریان آن لطمه وارد نماید.

من چگونه می توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی که شما مشتری ما شدید می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری و اطلاعات تماس خود در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری "نیازسرا" شما می توانید با ورود به بخش ویژه اعضای سایت به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می شوند و تنها با وارد کردن گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می توانید با ما از طریق ایمیل info@niazsara.com مکاتبه کنید.

تدابیر حفاظتی

شرکت برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. ما به صورت مداوم در حال مقابله با خرابکاریهای کوچک و بزرگی هستیم که می تواند به منافع مشتریانمان آسیب وارد نماید.

پیوندها

از" نیازسرا"  پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسوولیتی در مورد صیانت حریم شخصی و محتویات آن وب سایتها نداریم و به شما توصیه می کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای" نیازسرا"  صادق است.

حریم شخصی کودکان

"نیازسرا "محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان شرکت باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. هر فرد زیر 18 سال(صغیر) برای اینکه مشتری شرکت شود، باید دارای یک قیم باشد که سند شرایط و ضوابط استفاده را بپذیرد. اگر شما یک فرد زیر 18 سال هستید، ما قویا به شما توصیه می کنیم که از وب سایت ما با اطلاع والدین و یا قیم خود، استفاده کنید.

تغییر در سند خط مشی ما

"نیازسرا "حق تغییر این سند خط مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است خواهد بود.

شما حق اینکه بخواهید اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما حذف شود یا افشا نشود را دارید، برای این منظور نامه ای به ایمیلinfo@niazsara.com بفرستید. لطفا در این نامه درخواست، نام و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید. قبل از هر اقدامی ،"نیازسرا" اقدامات لازم جهت راستی آزمایی ادعای شما را به انجام خواهد رسانید.

1- اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکیinfo@niazsara.com با ما مطرح کنید.

2- کلیه همکاران "نیازسرا "در بخش پشتیبانی ، فروش  ، نمایندگی  ، اداری و... موظفند مفاد این سند را به صورت دقیق و جامع اجرا نمایند.نگرانیهای خود در این خصوص را با ایمیل info@niazsara.com  در میان بگذارید.

مشاهده