آخرین اخبار

دعوت به همکاری

۱۳۹۶/۱۱/۹ مدیر

امروزه تعداد کاربران اینترنتی در سراسر جهان روز به روز بیشتر می شود و اینترنت به وسیله کاربرانی متعلق به گروه های سنی و طبقات اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر اینترنت به یک رسانه مهم و تاثیرگذار در ارتباطات، سرگرمی، آموزش و اطلاع رسانی تبدیل شده و روز به روز فضا را بر رسانه های سنتی تنگ تر می کند.
اکنون برخی مدیران تجاری به این نتیجه رسیده اند که معرفی کالا از طریق تبلیغات سنتی دیگر چندان مفید نیست. این روش های قدیمی بسیار هزینه بر است و راندمان پایینی دارد. بر این اساس بازاریابی سنتی و استفاده از شیوه های قدیمی تبلیغ اندک اندک رو به فراموشی می رود. این در حالی است که «اینترنت» علاوه بر این که ابزاری بی نظیر برای تبادل اندیشه ها و اطلاعات به شمار می رود از جایگاه ممتازی در حوزه تبلیغات نیز برخوردار است.
در دید کلی پیش بینی ها نشان می دهد که بازاریابی و تبلیغات آنلاین به زودی جای تبلیغات سنتی را خواهد گرفت.
"نیازسرا " نام پایگاهی اینترنتی است دارای مکان های تبلیغاتی طبقه بندی شده و مناسب جهت معرفی کالا خدمات و نیازهای روزمره و  افرادی راکه به کالا یا خدمات شما نیازمند هستند  به سوی شما هدایت می کند .
" نیازسرا" به صورت رایگان تبلیغات را درج می کند که کاربر می تواند در صورت تمایل با پرداخت مبلغ معین تبلیغ خود را برای مدت مشخص در سایت به صورت ویژه ثبت کند .
"نیازسرا" با هدف توسعه فعالیت خود در سراسر کشور از بین جوانان مستعد و واجد شرایط  اقدام به جذب همکار  در قسمت بازاریابی نموده و دعوت به همکاری می نماید.
بازاریابی به صورت حضوری و مجازی از مشتریان و معرفی خدمات و امکانات "نیاز سرا" به آنها می باشد. بازاریاب سعی می کند که مشتری را شناخته و با زمینه فعالیت و نیازهای وی آشنایی کافی پیدا کند. سپس با توجه به نیاز و نوع فعالیت مشتری، سرویس های مختلف "نیازسرا" را به او پیشنهاد می دهد. فقط در این صورت است که مشتری از خدمات ما بازخورد مناسب را خواهد گرفت و به مشتری دائم ما تبدیل خواهد شد.
تعداد بازاریاب در هر شهر محدودیت دارد. 
به همکاران گرامی  پورسانت مناسب و در صورت رضایت  "نیازسرا" مزایا تعلق خواهد گرفت .
شرایط و ضوابط:
ـ تابعیت جمهوری اسلامی ایران
ـ روابط عمومی و فن بیان عالی
ـ ساکن شهرستان مورد نظر
ـ تسلط کافی به کامپیوتر به خصوص اینترنت 
پس از بررسی اطلاعات ارسالی با افراد واجد شرایط جهت همکاری تماس گرفته خواهد شد و نحوه کار ایشان و راههای بازاریابی توضیح داده خواهد شد. 
تذکرخیلی مهم :
 خواهشمند است فقط کسانی که دارای شرایط بالا هستند اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند.
تکمیل فرم ثبت نام هیچ گونه تعهدی برای همکاری با ما ایجاد نخواهد کرد.

 

مشاهده

مراحل درخواست همکاری

۱۳۹۶/۱۱/۹ مدیر

ـ ثبت نام ( عضویت ) در سایت نیازسرا
ـ ورود به پنل کاربری با نام کاربری و کلمه عبور
ـ انتخاب گزینه" همکاری با ما"
ـ تکمیل فرم و ارسال اطلاعات
ـ  دریافت پیام حاوی کد بازاریابی در صورت تائید بودن اطلاعات در قسمت پیام های مدیریتی 
نحوه استفاده از کد بازاریابی
بازاریاب با شناخت مشتری و آشنایی با زمینه فعالیت و نیازهای او خدمات و امکانات نیازسرا را به وی معرفی  و کد بازاریابی را در اختیارش قرار می دهد . 
مشتری ( کاربر ) هنگام  ثبت آگهی کد بازاریاب را درکادر مربوطه در فرم درج آگهی وارد کرده و در صورت تمایل به ویژه کردن آگهی خود به صفحه پرداخت درگاه اینترنتی هدایت شده و تعرفه خود را پرداخت می کند .
با پرداخت تعرفه آگهی ویژه سیستم کارمزد بازاریاب را محاسبه می کند . 
مجموع کارمزدها به حساب بانکی بازاریاب طبق زمان مشخص شده واریز می گردد. 
مشخصات آگهی ثبت شده و کارمزد آن در پنل کاربری قابل مشاهده می باشد . 

 

مشاهده