تماس با ما

بازدید کننده محترم،

ضمن تشکر از انتخاب سایت"نیازسرا"، خواهشمند است قبل از ارسال پیام موارد زیر را مطالعه فرمایید.

سایت"نیازسرا" نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی می‌باشد.  بنابراین خواهشمند است در صورتی که یک آگهی نظر شما را جلب کرده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس ایمیل و تلفن آگهی دهنده در آگهی موجود است که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد.

همانطور که شما برای خرید یک خانه یا اتومبیل که در روزنامه آگهی شده است، با دفتر روزنامه تماس نمی‌گیرید، ما نیز از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوای آگهی‌ها و یا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوریم.

برای درج آگهی در سایت، ابتدا ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام تنها در یک مرحله و با استفاده از راهنمایی موجود در سایت می‌توانید آگهی خود را ارسال کنید.

با توجه به موضوع فوق، چنانچه آگهی خود را در قسمت تماس با ما ارسال کنید، در سایت درج نخواهد شد.

کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتی که آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید.

جهت درج آگهی ویژه، لطفا لینکهای مرتبط با تعرفه آگهی ویژه و درج آگهی لینک‌دار، را مطالعه فرمایید.

تیم پشتیبانی، دانش فنی پاسخگویی به سوالات تخصصی و فنی طراحی سایت "نیازسرا" و یا سایتهای مشابه و یا زمینه برنامه‌نویسی ندارد.

 با توجه به موضوع فوق، از پاسخ به پرسشهای تخصصی شما در مورد طراحی وب و برنامه‌نویسی معذوریم.

خوشحال می شویم در صورتی که عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر شماره و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید.

تایید آگهی در سایت"نیازسرا" بصورت ظاهری صورت می گیرد. با توجه به این موضوع و تعداد زیاد آگهی در سایت، محتوای هیچ یک از آگهی‌ها، حتی آگهی‌های ویژه مورد قبول رسمی سایت "نیازسرا" نمی‌باشد.

این موضوع حتی در مورد آگهی‌هایی که در مجلات چاپی رسمی نیز درج می‌شود، صدق می‌کند. بنابراین قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان و اعتماد آگهی دهنده دقت لازم را مبذول دارید.

پیشنهاد می کنیم برای اخذ تصمیم صحیح تر و بهترین انتخاب از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید.

در دفتر مرکزی "نیازسرا "در ساعات اداری (8 صبح تا 2 بعد از ظهر به وقت ایران -  پنجشنبه ها تا ساعت 1 بعد از ظهر) همواره شخص پاسخگو به مشکلات و درخواستهای شما در رابطه با "نیازسرا" حضور دارد.

بنابراین بدون هیچ نگرانی با ما تماس گیرید.

 

تلفن: 03155444638

فکس: 03155449438

ایمیل: info@niazsara.com

آدرس : کاشان - خیابان محتشم - محله سرپله - کوچه رنگرزان - پلاک 59